O nás

Organizujete koncert, festival, maratón alebo iné podujatie?
Staviate a potrebujete zabezpečiť oplotenie a toalety?
Na AKS event sa môžete vždy spoľahnúť

Na začiatku sme boli traja, mali sme 1 auto, 100m zábran, 200m veľkého plotu a sklad doslova na pieskovisku na družstve v Moste pri Bratislave. To bolo v septembri 2013. Dnes AKS event zamestnáva 10 naozajstných profesionálov, máme vlastný areál, kde skladujeme našu techniku, takže ju máme stále pekne pod kontrolou a „po ruke“. Vďaka tomu vieme okamžite a kedykoľvek reagovať na záujem a potreby našich klientov.
Nepotrpíme si na potľapkávanie po pleci. Za nás hovorí naša práca a tou najlepšou odmenou je pre nás spokojný klient a opakovaná dlhodobá spolupráca. Nevyskúšate, nezistíte J

Sme hrdí na to, že Vám môžeme ponúknuť takú techniku, flexibilitu a služby, ako nikto iný na Slovensku:

5km veľkého plotu, 2km malého plotu, 2km zábran
- 120 mobilných WC, 6 prívesov s wc a sprchami
- 4 prívesy, vysokozdvižný vozík, kontajnery a mnoho ďalšieho
- pre našich klientov sme tu 24 hodín denne a 7 dní v týždni
- realizujeme technické zabezpečenie podujatí, stavieb a technickú podporu
- na Vašich podujatiach sa rovno postaráme aj o odpad 
- všetky akcie zabezpečujeme s vlastnými ľuďmi a technikou 
- spolupracovali sme na najväčších a najzaujímavejších športových, spoločenských a kultúrnych akciách na mnohých miestach Slovenska a veľmi radi pripravíme aj ten Váš event na akomkoľvek netradičnom mieste


Potrebujete pomôcť?
Veľmi radi, rýchlo a spoľahlivo Vám:

PRENAJMEME
A
NAINŠTALUJEME
MOBILNÉ WC, SANITU, OPLOTENIE, ZÁBRANY, SMETNÉ KOŠE, KONTAJNERY, PRÍVESY
Vďaka našim skúsenostiam s organizáciou a zabezpečením mnohých akcií či stavieb na rôznych miestach, Vám vieme ponúknuť a zabezpečiť to najlepšie pre pohodlie Vašich návštevníkov a úspech Vašich podujatí. Prívesy a kontajnery Vám navyše veľmi radi rovno aj napojíme a sprevádzkujeme tak, aby ste ich mohli hneď a pohodlne využívať.
DOVEZIEME ODVEZIEME PREPRAVÍME
Samozrejmosťou je nielen dovoz a odvoz na dohodnutú adresu, ale v prípade potreby aj preprava prenajatého materiálu medzi viacerými miestami.
Vy sa tak môžete naplno venovať organizácii Vášho podujatia a my sa postaráme o všetko ostatné.
POSTAVÍME
AJ
  ROZOBERIEME
Viete presne, aké oplotenie, zábrany či koridory potrebujete? Nezáleží na tom, či organizujete nejaké podujatie alebo staviate - rýchlo a profesionálne Vám všetko zmontujeme a po skončení zasa rozoberieme. Ak ešte nemáte úplne presnú predstavu, veľmi radi Vám poradíme aj ideálne riešenie špeciálne pre to Vaše podujatie alebo stavbu.
ZLIKVIDUJEME ODPAD
Neprenajímame iba koše a kontajnery, ale ako jediní sa Vám dokonca rovno postaráme aj o zlikvidovanie odpadu. Profesionálne si poradíme s tuhým aj tekutým odpadom z Vašich podujatí.
Vám ušetríme starosti a Vašim návštevníkom pripravíme ideálne podmienky a pohodlie.